ארכיון הקטגוריה: חידושים

המדריך השלם למצברי רכב

מצבר אטום לרכב

כיום כמעט בכל בית ניתן למצוא רכב אחד או שניים שוק מכירת הרכבים בארץ פורח ומשגשג ומאות אלפי כלי רכב נמכרים כל שנה בישראל. אך לא כל בעל רכב או נהג יודע כיצד יש לטפל ברכב בשביל זה ישנם מוסכים. אמנם שמם של מוסכניקים אינו הולך לפניהם וכל בעל רכב נמצא בחיפוש מתמיד אחר מוסך אמין ומקצועי. בין כל טיפולי הרכב יש צורך גם בטיפול למצבר הרכב אך למעשה  רוב בעלי הרכבים מזניחים את הטיפול במבצר ולכן מחליפים מצברים כל תקופה קצרה יחסית. אורך חייו של מצבר נא לרוב בין שנתיים לארבעה שנים אך בלי טיפול נכון הוא יכול גם להיגמר מוקדם הרבה יותר.

ישנם כמה סימנים שניתן לראות כי המצבר חלש ועומד להיגמר אורות מחוונים חלשים התנעה בבוקר קשה (סטרטר ארוך) או תקתוקים בזמן הנעה  כל אלו סימנים שיכולים להצביע לנו כי המצבר עומד להיגמר. תמיד כדאי לרכוש מצבר לפני שהוא נגמר לגמרי ואז נתקעים עם הרכב שאינו מניע. לרוב כאשר נתקעים עם הרכב שאינו מניע ינצלו זאת הרבה מוסכים וגרריסטים למיניהם כדי לגבות מחיר יקר ומופרז עבור המצבר.

כיצד להניע מצבר

לפני שניגשים לרכישה של מצבר כדאי לדעת כמה דברים חשובים שיועילו ברכישת המצבר קודם כל עליכם לדעת את גודל המצבר שברצונכם לרכוש לכל רכב מותאם מצבר לפי צריכת החשמל שהרכב צורך. חובה להתאים את המצבר לצריכה של הרכב לפי הוראות היצרן ולא לנסות להתאים מצבר שאינו מתאים לרכב דברזה עלול לגרום לבעיות חמורות בתפקוד המנוע והרכב  כדי לדעת איזה מצבר מתאים לרכב שלנו  ניתן לבדוק ברשת האינטרנט או לשאול בעל מקצוע שמבין.

שנית עלינו לבדוק האם המצבר מתאים לאקלים של מדינת ישראל בה אנו חיים ישנם מצברים המיובאים מחו"ל ואינם מתאימים לעבודה באקלים החם של ישראל ובעקבות זה אינם מאריכים ימים או גורמים בעיות בהנעה ובתפקוד המנוע והרכב. לכן חובה לשאול לפני שרוכשים האם המצבר מתאים לעבודה בישראל.

כמו כן ישנם כמה סוגי מצברים ישנו סוג מצברים הדורש טיפול וישנו סוג מצבר שאינו מצריך טיפול תקופתי לעצלנים שבנינינו מומלץ לרכוש מצבר שאינו מצריך טיפול תקופתי.מצבר לרכב

בנוסף עלינו לדעת מהיכן לרכוש מצבר לרכב ישנם מגוון רחב של חנויות לאביזרי רכב או מוסכים שמוכרים מצברים אך לרוב המחיר שנשלם אצלם יהיה יקר בהרבה מהמחיר האמיתי של המצבר כיון שכל אלו רוצים "לגזור קופון" על חשבון הלקוח.

אך לא תמיד חייבים לשלם מחיר יקר עבור מצבר איכותי ההמלצה של כל בעלי המקצוע ומועדוני הרכב השונים היא לרכוש מצבר מחברת מצברים המשווקת ומספקת מצברים לכל סוגי הרכבים בחרה שכזו תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מצברים מכל יצרניות המצברים בארץ ובעולם כך תוכלו לבחור מצבר איכותי שמתאים לרכב שלכם במחיר הוגן . בנוסף חברה שכזו מספקת שירות עד הבית אין צורך כבר להטרטר עם הרכב עד למוסך תוכלו להתפנק בבית על כוס קפה והמצבר יגיע עד אליכן הביתה ללא עלות נוספת כמובן שבנוסף תוכלו לקבל התקנה של המצבר שתהיה מקצועית ואמינה לא מומלץ לנסות להתקין את המצבר בכוחות עצמכם אמנם אין זו פעולה מסובכת למדי אך התקנה שאינה נכונה יכולה לגרום קצרים או לשרוף את מחשב הרכב לכן מומלץ להתקין אצל בעל מקצוע.

לסיכום, כדי לרכוש מצבר איכותי במחיר טוב עבור הרכב שלכם חפשו אחר חברת מצברים איכותית שמספקת את כל סוגי המצברים כך תוכלו להיות בטוחים בתקבלו מצבר איכותי במחיר טוב.

לקבלת מצבר עד הבית לחצו כאן

כמו כן ניתן לקרוא מידע על המדריך למצבר התקוע בכביש באתר מכירתרכבלפירוק.co.il

מדריך 2: איך נבחר מצבר איכותי שיתאים בדיוק למכונית שלנו?

עיצוב הבית על ידי צבעים

מה שלא עושה הטבע עושה הצבע

בעבר נעשתה צביעת דירה בדרך כלל לקראת חג הפסח חידוש הדירה וצביעתה לקראת החג השרתה אוירה של חג ונקיון. כיום צביעת דירה היא לא רק נקיון אלא עיצוב הדירה והענקת מראה ייחודי לדירה. תחום האופנה בעיצוב הבית לא נח לרגע כל יום ישנם חידושים אחרים בתחום בכל יום יוצאת אופנה חדשה לעיצוב הבית ומכיון שכך צביעת דירה זה כבר לא מה שהיה. בעבר היה טרנד לצבוע את הבית בלבן היו תקופות שלבן היה הצבע השולט כיום הצבע הלבן הולך ונעלם משתמשים בו בעיקר לציבעת השירותים והאבטיה למרות שכבר גם בחדרי האמבטיה ישנם חידושים בתחום הצבע וניתן היום לחדש את האמבטיה באמצעות צביעה לאמבטיה מודרנית ומגוונת.

כאשר ניגשים לנושא כמו עיצוב הבית תמיד נתקלים בקשיים כיצד לייצר תחומים והבדלים בין החדרים רוב הדירוךת המשופצות היום מחברות בין המטבח לבין הסלון כדי ליצור מרחב גדול והרגשה של בית גדול אך כאשר ישנו מרחב פתוח וגדול כמו במקרה כזה או במקרים אחרים כגון לופטים למיניהם שם ישנו שטח גדול ורחב ופתוח ישנו רצון לתחם את הגבולות אחת השיטות היא לתחם באמצעות צבע לקירות. תיחום באמצעות צבע נעשה על יד שילוב של כמה גוונים בחלל החדר כך נוצר אפקט של שוני בין הקירות השונים ומתקבל תיחום של חלל החדר.

גם חברות הצבעים הבינו את הרעיון של עיצוב הבית על ידי שימוש בצבעים ומייצרות היום מגוון רחב של צבעים דקורטיבים וצבעים בעלי אפקטים שונים המגוון הרחב של צבעים וגוונים שונים נותן לנו את האפשרויות הרבות ליצור בכל בית את בית חלומותינו. עיצוב הבית על ידי צבעים

עיצוב הדירה משתנה בהתאם לטעם האישי של בעל הדירה ובהתאם לשטח המצוי בדירה כיום רוב אלו הצובעים את ביתם נעזרים בשירותיהם של חברות צביעה ובעלי מקצוע מומחים בתחום בשילוב של מעצב פנים ניתן ליצור מכל בית ארמון.

צביעה בשילוב אפקטים תעניק לכל קיר חיים משלו ונוכחות ואישיות משלו לכל צבע אספקט אחר במראה הבית. ניתן להיעזר באתרים השונים של חברות המייצרות צבעים לקבלת מידע על אספקטים מרהיבים לחידוש ועיצוב הבית. לדוגמה שימוש בשבולונות לעיצוב הקיר.

דבר חשוב יש לזכור כי בכדי להפוך את הבית שלנו לבית חלומות זה לא העיקר של בחירת הצבעים והאפקטים שהם מייצרים על מנת שחידוש הבית יהיה ושלם יש צורך בבעל מקצוע שיודע ומכיר את העבודה בתחום עיצוב הבית ובשימוש בצבעים בעלי אפקט וצבעים דקורטיבים הגימור הוא הפרט החשוב ביותר בכל העבודה גימור לא מושלם נותן מראה הפוך לגמרי מה שרוצים לקבל לעומת גימור מושלם שיוצר למעשה את הטאצ' הסופי בעיצוב הבית. סיוע בבעל מקצוע מיומן ומקצועי יוכל לסייע אף בעיצוב הבית בקבלת רעיונות לביצוע עבודות הצבע השונות. צביעת דירה בצבעים מיוחדים

לסיבום, ניתן ליצור מכל דירה או בית פשוט ארמון של ממש בעזרת שימוש נכון בצבעים  וסיוע של בעלי מקצוע איכותיים

קרא עוד על פתרונות מתקדמים לצביעת דירות – לחץ כאן

טיפים כיצד לבחור מצבר לרכב

כיצד יודעים שהמצבר נגמר? למי קוראים שנגמר המצבר? כיצד יודעים איזה מצבר מתאים לרכב? האם להתקין לבד או להעזר בשירותיו של מתקין מוסמך? כל התשובות לכל השאלות.

ברוב המקרים שישנה החלשות במערכת החשמלית של הרכב האשם המרכזי הוא מצבר הרכב. זה שכיח וקורה כמעט לכולם ששוכחים כאשר יוצאים בחיפזון מן הרכב את הרדיו דולק או ששוכחים אורות דולקים ולאחר כמה שעות כבר לא ניתן להניע את הרכב היות והמצבר נגמר. במיוחד בחורף שאז על פי תקנות משרד התחבורה יש להדליק אורות במהלך כל היום כולו בדיקה שיגרתית של מערכת החשמל ברכב יכולה למנוע עוגמת  נפש גדולה להיתקע עם הרכב. אחד הסימנים הינם החלשות האורות מחוץ לרכב ובתוך הרכב, הנעה קשה אלו בדרך כלל סימנים מקדימים לסיום חייו של המצבר. מצבר תיקני אמור להחזיק כשנתיים הכל תלוי בגודל המצבר ובסוג איכותו. לכן יש להלחיף כמעט כל שנתיים מצבר לרכב. ישנו הבדל בין רכב המונע על בנזין לבין רכב המונע על סולר. רכב המונע על סולר דורש הנעה גדולה יותר מרכב המונע על  בזנזין ולכן ברכבי דיזל לכן כם המצבר ברכבים המונעים על סולר הסיכוי שיחזיק פחות

הידעת או לא קראת? מהי תוחלת חיים של מצבר?

מעמד הוא גדול. מצבר אטום לרכב

איזה מצבר מתאים לרכב?

כל רכב הינו אישיות בפני עצמו ואן דומה רכב מסוג מסוים לרכב מסוג אחר מידת התצרוכת של חשמל המסופק על ידי המצבר משתנה מרכב לרכב ישנם רכבים אשר יסתפקו במצבר 50 אמפר וישנם כאלו שיצטרכו הרבה יותר. חובה להתייעץ עם בעל מקצוע איזה מצבר מתאים לרכב שנמצא ברשותכם.

למי קוראים כשהמצבר אינו מניע את הרכב?

ישנם כאלו שאומרים לעצמם "בשביל מה אני משלם ביטוח? ניתן להזמין גרר או חילוץ דרך חברות הביטוח השונות אך למעשה לפעמים מחכים עד שיגיע שירות חילוץ של הגרר כמה שעות טובות בנוסף כאשר מגיע שירות חילוץ של גרר עם מצברים לרכב נצטרך לשלןם מחיר כמעט כפול עבור המצבר היות וחברות הגרר השונות מנצלות את העובדה שכעת בעל הרכב תקוע ומעוניין לשלם כל מחיר העיקר להמשיך בדרך. רכב חשמלי העובד על מצבר

אך למעשה אין יותר חובה לקרוא לישורתי דרך של חברות הביטוח ישנו היום שירות התקנת מצברים לרכב עד הבית שירות זה ניתן על ידי חברה מקצועית מומחית בתחום המצברים וכך תוכלו לחסוך מאות שקלים בקניית המצבר לרכב אין צורך עוד בלשלם פרעי תיווך גבוהים אין צורך להמתין שעות ארוכות עד שיגיע החילוץ ניתן תוך שיחת טלפון קצרה אחת לקבל שירות התקנת מצבר עד הבית ולא לשלם מחירים הזוים עבור מצברים לרכב.

הפתרון הקל ביותר והנוח ביותר להחלפת המצבר ברכב. לא רק כאשר תקועים ניתן לשירות זה אלא אפילו אם אינכם מעוניינים לבזבז כמה שעות עבודה על דבר פעוט כמו החלפת מצבר לרכב תוכלו בכל מצב ובכל מקום לקרוא לשירות החלפת מצברים עד הבית.

מאמר מעניין עבורךמצברים – האנרגיה החשמלית הניידת שגורמת לרכב שלך לנוע

אולמות אירועים בשרון מחירים בעונה

לקראת עונת החתונות והאירועים המתחילה באזור יוני לאחר ספירת העומר ונמשכת עד חגי תשרי, אנשים רוצים למצוא את האולם המושלם במחיר המושלם שיעשה לזוג החוגג את האירוע המושלם. אך לפני כל השלמות הזאת יש לדעת כמה דברים.

אולמות אירועים בשרון מחירים מיוחדים

עבור תושבי השרון זה כבר ידוע שהאולמות באזור השרון הם אולמות ברמה גבוהה ועם נופים וסביבה ירוקה מדהימה. אך תושבי המרכז והדרום קצת פחות מכירים את החוויה של חתונה ואירועים בכלל באזור השרון.

חשוב לציין כי עבור אנשים המחפשים אולם אירועים מהמם במחיר טוב חשוב מאוד לבדוק אולמות אירועים בשרון מחירים ללא תחרות ועם פינוקים שלא תמצאו בכל מקום.

אחד מאולמות האירועים הבולטים ביותר באזור השרון הוא אולם אירועים הרמוניה בגן. האולם הוא משופץ וחדש, מציע בתוכו קופלקס שלם של אירועים לכל סוג. גם כנסים עסקיים נעשים שם. אין צורך לדבר על כך שהאולם כשר  והעיצוב מדהים.

להלן כמה תמונות:

אולם אירועים הרמוניה בגן החופה

אולם אירועים הרמוניה בגן האולם

בנוסף קיימים עוד לא מעט אולמות ברמה הזאת שמציעים לקהל שלהם גם אירועים עסקיים וגם אירועים פרטיים.

מה לגבי מחירי אולמות אירועים באזור השרון?

רבים מכירים את טווחי המחירים של אולמות במרכז. המחירים יכולים להגיע גם למחירים של 450 שקל למנה באולמות מסויימים. אך לאחר שנגיע לאולם שאנחנו רוצים באזור המרכז ונגיע למחיר סביר, דעו לכם שבאותו המחיר וגם בפחות ממנו אפשר למצוא אולם באותה הרמה וסביר מאוד שאפילו ברמה גבוהה יותר מאשר באזור המרכז.

היתרונות באזור השרון הם ברורים:

  1. חניה בשפע – אין צורך לחפש חניונים באזור האולם
  2. נוף מדהים – צילומי החוץ יצאו נפלאים בגלל הנופים הסמוכים לאולם
  3. שקט – לא צריך להשקיט את המוזיקה בגלל שכנים עצבניים ב12 בלילה (לבדיקת החוק)
  4. וכמובן המחיר – בסופו של דבר המחיר הוא הגורם העיקרי וגם כאן הוא הרבה יותר נוח

ללא ספק, אולמות אירועים בשרון מחירים הרבה יותר טובים והרבה יותר נוחים לזוגות צעירים ולעסקים שרוצים לעשות אירועים וכנסי חברה. אהבתם את האולם המוצג בפוסט? הכנסו עכשיו לאתר אולם הרמוניה  >> אולם אירועים הרמוניה בגן <<